SON DƏQİQƏ!
30.07.2021 17:19
702
Siyasət
A
SON DƏQİQƏ! "Gürcü Arzusu" bütün rayonlar üzrə mer namizədlərini AÇIQLADI

Son dəqiqə xəbərinə görə, hakim "Gürcü Arzusu" partiyası 2021 Yerli Özünüidarəetmə seçkilərində Gürcüstan üzrə merlik uğrunda mübarizə aparacaq öz namizədlərini açıqlayıb.

Aktual.ge xəbər verir ki, hakim partiyanın rəsmi "Facebook" səhifəsində Gürcüstan miqyasında merlik uğrunda mübarizə aparacaq namizədlərin adları belədir:

Rustavi - Nino Latsabidze
Qardabani - David Karqareteli
Marneuli - Kənan Ömərov
Bolnisi - Davit Şerazadişvili
Dmanisi - Koba Muradaşvili
Tsalka - İlia Sabadze
Tetritskaro - Giorgi Tsiklauri
Telavi - Levan Andriaşvili
Axmeta - Aleks Pitsxelauri
Kvareli - Givi Zautashvili
Laqodexi - Jondo Mdivnishvili
Gurjaani - Zurab Utiashvili
Sagarejo - Avtandil Gulikashvili
Sighnaghi - Malkhaz Begiashvili
Dedoplistskaro - Nikoloz Janiashvili
Gori - Vladimer Xinchegashvili
Kaspi - Vaxtanq Maisuradze
Kareli - Zaza Quliashvili
Khashuri - Tengiz Chitiashvili
Akhaltsikhe - İrakli Lazarashvili
Aspindza - Rostom Magrakvelidze
Borjomi - Otar Arbolişvili
Adigeni - Gocha Kimadze
Axalkalaki - Melkon Makariani
Ninotsminda - Anivard Mosoyan
Mtsxeta - Dimitri Zurabishvili
Duşeti - Manana Narimanidze
Tianeti - Levan Tsiklauri
Kazbegi - Şalva Eloşvili
Kutaisi - İoseb Khakhaleishvili
Bağdati - Kaxa Enukidze
Chiatura - Givi Modebadze
Tskaltubo - Genadi Balanchivadze
Sachkhere - Levan İvanaşvili
Samtredia - Davit Baxtadze
Terjola - Lasha Gogiashvili
Tkibuli - Davit Çerkezişvili
Vani - Alexander Gogorishvili
Kharagauli - Koba Lursmanashvili
Xoni - Lado Jurkhadze
Zestafoni - Vasil Gvelesiani
Ambrolauri - Lasha Chichinadze
Oni - Sergo Xidaşeli
Tsageri - Giorgi Nemsadze
Lentexi - George Oniani
Zugdidi - Mamuka Tsotseria
Tsalenjikha - Goga Gulordava
Chkhorotsku - Dato Gogua
Khobi - David Bukia
Senaki - Vaxtanq Qadeliya
Martvili - Tornike Janashia
Poti - Beka Vacharadze
Abaşa - Giga Gabelaia
Mestia - Kapitan Zhorzholiani
Ozurgeti - Avtandil Talakvadze
Lanchkhuti - Alexander Sarishvili
Chokhatauri - Davit Sharashenidze
Batumi - Arçil Çikovani
Kobuleti - Levan Zoidze
Xelvaçauri - Zaza Diasamidze
Keda - Roland Beridze
Shuakhevi - Ömər Takidze
Xulo - Vaxtanq Beridze

 

ŞƏRH YAZ
8